Artystka. Pisarka. Rzemieślniczka słowa.

Na co dzień zajmuję się copywritingiem, nauką i zdobywaniem nowych umiejętności. Blog to moje miejsce do pisania o tym, o czym naprawdę chcę. Do dzielenia się cząstką mojej wiedzy, przemyśleń i talentu.

Piszę, odkąd tylko pamiętam. Gdy miałam dwa lata podobno byłam już tak zakochana w książkach, że recytowałam je na pamięć, choć jeszcze oczywiście nie potrafiłam czytać. Gdy miałam 6 lat, oznajmiłam mojemu tacie, że zostanę pisarką. Odpowiedział mi wtedy, że musiałabym przeczytać dużo więcej książek. 6 lat i setki przeczytanych tytułów później, po raz pierwszy wygrałam konkurs literacki, a moje opowiadanie ,,Kraksa i Rozwaga” zostało opublikowane.

Teraz mam już prawie 20 lat, nieprzeliczone mnóstwo przeczytanych pozycji literackich, miejsca na podium w kilku konkursach i ogromną chęć do stworzenia wreszcie czegoś dużego. Bo czym jest talent, jeśli nie dzielimy się nim z innymi?

Zapraszam na mojego kolorowego bloga o byciu nastolatkiem, niepewnościach, przezwyciężaniu trudności i przeżywaniu życia na swoich zasadach. Wszystko to okraszone baśniami, zabawnymi anegdotkami i od czasu do czasu odrobiną inspiracji.